Školení 3ds Max, Blenderu, Mudboxu.Školení 3ds Max, Blenderu, Mudboxu.Konzultace k aplikacím 3ds Max a Blender 3D vám pomohou zorientovat se v komplexní oblasti 3D grafiky. Díky speciálně sestaveným učebním plánům začnete samostatně tvořit během krátké doby! 

Chcete začít profesionální kariéru ve 3D grafice/animaci, ale nevíte, kde začít? Potřebujete rychle začít s vlastní tvorbou? Jste přehlceni nabídkou funkcí programu a nemáte tušení, co je pro vás důležité a co můžete naopak odložit, až budete zvládat základy? Konzultace 3ds Max vám pomohou zorientovat se v komplexní oblasti 3D grafiky. Přes 10 let práce ve 3D grafice, vlastní projekty i knižní autorství (knihy o 3ds Max) mi umožnily optimalizovat výukové techniky ve 3D animaci a vizualizaci.

Konzultace v podobě dlouhodobějšího vedení nepředstavují krátkodobé a časově omezené tradiční školení nebo kurzy. Jedná se o průběžné vedení s individuálním plánem na zvládnutí 3D grafiky, který je vždy originální (herní design, animace, architektonické vizualizace, aj.). Studium 3D grafiky je dlouhodobý proces, který byste měli začít co nejsnáze a pozvolna, abyste se neztratili nebo dokonce na 3D animaci nezanevřeli.

Detailní profesionální techniky a konkrétní postupy v 3ds Max (jak postupovat při modelování, texturování, osvětlení, animaci a renderování) se naučíte díky osobnímu přístupu v jednotlivých oblastech a speciálně sestaveným informačním zdrojům a videím, které si budete moci spustit kdykoli a přizpůsobit tak výuku svému tempu. Začnete seznámením s uživatelským rozhraním 3ds Max a postupně budete pronikat do oblastí modelování 3D objektů, osvětlení scény, přípravy kvalitních textur a materiálů, oživení modelů technikami 3D animace a celý proces zakončíte profesionálními postupy v renderování (V-Ray, mental ray).

Školení 3ds Max, Blenderu, Mudboxu.Školení 3ds Max, Blenderu, Mudboxu.Konzultace 3D grafiky v 3ds Max/Blenderu je čistě individuální a přinese vám klíčové výhody:

  • individuální a průběžná konzultace s dlouhodobým vedením (nastavíme např. časový fond po dobu 1 nebo více měsíců)
  • rychlá odezva na vaše dotazy (okamžitá reakce či nejpozději tentýž den)
  • využijeme různé komunikační prostředky (vzdálená plocha, skype, mail, telefon)
  • příprava studijních plánů, které přizpůsobíme vašemu tempu (nemusíte se obávat, že “něco nestačíte”)
  • pomoc s vašimi projekty, aby váš vstup do profesionální tvorby byl co nejefektivnější
  • podpora při řešení konkrétních úloh, čili “jak na dosažení konkrétního cíle” (jak např. vymodelovat konkrétní objekt, nasvítit scénu nebo otexturovat model)
  • příprava na náročné produkční požadavky vám rozšíří obzor směrem k dalším aplikacím => Mudbox, V-Ray, Photoshop nebo After Effects
  • spolupráce na reálných projektech s využitím postupů, o nichž se na školeních kvůli omezenému času nedozvíte
  • školení Blenderu probíhá i v interaktivní podobě klasických kurzů (3-denní kurz)

Kontakt a nezávazný dotaz na detailní informace: jan.kriz-zavináč-mayamax3d.net (774 502 640).

Školení 3ds Max, Blenderu, Mudboxu.

Školení 3ds Max, Blenderu, Mudboxu.Školení 3ds Max, Blenderu, Mudboxu.